Diverzitou k ekonomickému růstu je podtitul výjimečné akce v rámci Střední a Východní Evropy, která se odehraje v rámci Prague Pride v Praze.

Konference “Pride Business Forum 2015” proběhne 13. srpna v rámci tradičního výročního festivalu Prague Pride. Platforma Byznys pro společnost, největší nevládní organizace podporující rozvoj odpovědného podnikání v Česku, je hrdým partnerem konference.

Nad tématem pracovní diverzity s důrazem na LGBTI zaměstnance (Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender, Intersex) budou v Praze diskutovat přední osobnosti světového byznysu.


Anketu naleznete ZDE »
Více o programu a akci ZDE »
Registrace zdarma ZDE »
Konference je tlumočena.

Například Lord John Browne (bývalý CEO společnosti BP, předseda L1 Energy a autor knihy The Glass Closet: Why Coming Out is Good Business), Liz Bingham (partner ve společnosti EY), Martina Březinová (CEO Sodexo Benefity), Marijn Pijnenburg (IBM, Business Development Executive for Workforce Diversity and LGBT Markets for Europe, Middle East and Africa) čiDavid Pollard (spoluzakladatel a Executive Director ve Workplace Pride Foundation).

Debatu moderuje Evan Davis, ekonomický redaktor Newsnight BBC.

Zkušení manažeři a manažerky budou společně hledat odpovědi na otázky, jak ve firmě i na trhu co nejlépe vytěžit z talentu a schopností zaměstnanců LGBTI.

Právě podpora inkluzivního, co nejrozmanitějšího a otevřeného pracovního prostředí je ústředním motivem konference Pride Business Forum, která se kromě diskuze světových lídrů každoročně snaží nabídnout prostor významným zástupcům byznysu ze zemí střední a východní Evropy.

Využijte příležitosti a nechte se inspirovat v tématech Diverzity v byznysu!

Zároveň se můžete zúčastnit jednoduché anonymní ankety na téma LGBT diverzity v českém firemním prostředí.

Sdílet článekTweet about this on TwitterShare on Facebook
Předchozí článek

Kofola otevírá pilotní restauraci, kromě limonád láká na řadu marinád

Následující článek

Penta přepisuje regionální mediální mapu

Kaňoková Michaela

Kaňoková Michaela

Při studiu na vysoké škole se začala věnovat externí komunikaci a pr jak v agenturách, tak v kancelářích velkých firem. Kromě firemní komunikace se bavila psaním článků o stavebnictví a designu pro různé bydlící časopisy a weby. Nedávno opustila tiskové oddělení jednoho z největších mediálních domů a doufá, že společenskou odpovědnost začnou firmy vnímat jako samozřejmou součást jejich podnikání. A právě o těchto CSR tématech, jako jsou např. rovné příležitosti, ochrana životního prostředí či rozvoj regionů se chystá přinášet aktuální informace. Děti zatím nemá a tak doma rozmazluje manžela a psa Bonifáce. Těžko ale říci, koho více...