Trvale udržitelný rozvoj znamená uspokojování lidských potřeb bez ohrožení schopnosti uspokojování potřeb budoucích generací. Jako přední světový výrobce v našem odvětví uznáváme svou odpovědnost směřovat naše procesy a produkty a naše odvětví k trvale udržitelnému rozvoji.

Společnost ESAB založila a zachovává environmentální politiku, zásady bezpečnosti práce a ochrany a vizi vývoje v této oblasti.   Stanovila  cíle týkající se aspektů životního prostředí, jako je snížení spotřeby energie a vody a eliminace nebezpečných látek. Náš přístup založený na životním cyklu nám umožňuje vyvážit příležitosti s riziky a provádět výběry, které hodnotově přispívají   k našemu hospodářství, přírodnímu prostředí a naší společnosti.

Systém strukturovaného řízení je klíčem k udržení neustálého zlepšování.

ESAB je první společnost na světě, která dosáhla plné externí certifikace podle tří klíčových standardů řízení – ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.  Tento certifikát kontroly řízení jak pro ochranu životního prostředí, tak pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci se týká všech aktivit lidí a jednotek ve společnosti ESAB na celém světě.

Sdílet článekTweet about this on TwitterShare on Facebook
Předchozí článek

Premiér Bohuslav Sobotka navštívil WITTE Automotive v Nejdku

Následující článek

Značka MORA slaví 190 let!

- RegioBiz -

- RegioBiz -

Informační portál o dění v českých a moravských firmách s důrazem na jejich veřejné aktivity