Ing. Luděk Pachman byl jmenován ředitelem RENOMIA, a. s., v Mostě. Bude zodpovědný za řízení a celkový rozvoj strategické regionální pobočky přední pojišťovací makléřské společnosti.

Ing. Luděk Pachman (36) zúročí na nové pozici své bohaté zkušenosti z oboru pojišťovnictví a zaměří se na další rozvoj a správu klientského portfolia v severozápadních Čechách.

Luděk Pachman vystudoval Provozně ekonomickou fakultu Zemědělské Univerzity v Praze, obor Hospodářská politika. Profesní kariéru v pojišťovnictví zahájil v obchodním oddělení pojišťovny Allianz. Zkušenosti dále nasbíral v České pojišťovně v úseku likvidace pojistných událostí korporátních klientů a působil také ve společnosti I. P. trust, a.s., kde měl na starosti správu pojistného kmene a rozvoj poboček. V RENOMIA, a. s. pracuje od roku 2012. Působil zde v oddělení speciálních projektů, ve kterém měl na starosti správu pojistných programů významných klientů společnosti. Věnoval se také odborné specializaci v oblasti pojištění pohledávek a záruk.

Je ženatý, hovoří anglicky a mezi jeho záliby patří sport, kultura a cestování.

Sdílet článekTweet about this on TwitterShare on Facebook
Předchozí článek

ContiPremiumContact 5 získala nejvyšší doporučení od ADAC, ÖAMTC, TCS a Stifftung Warentest

Následující článek

Český Siemens po sedmnácté ocenil studenty, mladé vědce a pedagogy

- RegioBiz -

- RegioBiz -

Informační portál o dění v českých a moravských firmách s důrazem na jejich veřejné aktivity