2. únor 2015 – Testovací jezdci ocenili pneumatiku ContiPremiumContact 5 jako „extrémně dobře vyváženou“. Pneumatika ContiPremiumContact 5 výrazně bodovala v jízdě na mokrém povrchu a excelovala při brzdění na suché vozovce.

V nejnovějším vydání magazínu ACE Lenkrad vyšel první test letních pneumatik roku 2015 . Zúčastnilo se jej mnoho různých pneumatik v rozměru 205/55 R 16, včetně ContiPremiumContact 5, která získala hodnocení „velmi doporučená“. V Hannoveru vyvinutá a v Otrokovicích vyrobená pneumatika Continental výrazně bodovala na mokrém povrchu. Zároveň své vedoucí postavení potvrdila při brzdění na suché vozovce. V závěrečném shrnutí experti ACE Lenkrad označili pneumatiku ContiPremiumContact 5 za „extrémně dobře vyváženou“.

Test byl proveden ve spolupráci s technickým inspektorátem GTÜ a rakouským autoklubem ARBÖ. Testovalo se 12 různých pneumatik od evropských, amerických a asijských výrobců. Označení 205/55 R 16 představuje oblíbený rozměr vhodný pro široké spektrum vozů od kompaktů po auta střední třídy.

ContiPremiumContact 5 je nejpopulárnější letní pneumatikou značky Continental. Mezi její výjimečné vlastnosti patří krátká brzdná dráha na suché i mokré vozovce, přesné ovládání, jízdní komfort, nízký valivý odpor a velký kilometrový proběh. Tato prémiová letní pneumatika je vyráběna v 75 rozměrech pro ráfky o průměru 14 až 17 palců a je homologována pro rychlosti až do 300 km/h.

Sdílet článekTweet about this on TwitterShare on Facebook
Předchozí článek

Hospodářský výsledek ČEPRO, a.s. je třetí nejvyšší v historii

Následující článek

Čeští zákazníci si oblíbili pokročilé technologie pneumatik Continental

- RegioBiz -

- RegioBiz -

Informační portál o dění v českých a moravských firmách s důrazem na jejich veřejné aktivity