Společnost AGC Glass Europe představuje nový Matelac T, kalitelné lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou, aby rozšířila škálu dekorativních skel.

Pro doplnění stávající barevné škály Lacobel T a v souladu s aktuálními trendy směřujícími k hebkým a matným povrchovým úpravám nabízí společnost AGC škálu svých jedinečných kalitelných lakovaných skel se saténovou povrchovou úpravou: Matelac T, který představuje zcela nové spektrum současných možností designu, a přitom nabízí stejné výhody a vlastnosti.

Odolnější sklo společnosti AGC Glass Europe. Foto: agc-glass.eu

Odolnější sklo společnosti AGC Glass Europe. Foto: agc-glass.eu

Kalitelné lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou

Matelac T je ploché sklo float na jedné straně matované kyselinou a na straně druhé pokryté vysoce kvalitním lakem, které musí být tepelně opracované. První lakované sklo se saténovou povrchovou úpravou, které lze ve zpracovatelském závodě ihned řezat a tepelně opracovávat. Po tepelném opracování je Matelac T skutečně smaltovaným sklem, které je odolné vůči vlhkosti, poškrábání, vysokým teplotám a UV záření.

Matelac T je k dispozici ve stejné standardní škále 15 moderních barev jako Lacobel T, nabízí architektům a designérům ještě více kreativních možností pohrát si s kontrasty a perspektivami a je velmi zajímavým doplňkem již kompletního portfolia dekorativních skel AGC.

Odolný a bezpečný

Matelac T splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost ve veřejných i soukromých budovách a může být s jistotou použit pro interiérové i exteriérové architektonické aplikace, od nábytku, obkladu stěn, pracovních desek a prodejních vitrín až po vnější fasádní obklady a parapety.

Certifikace Cradle to Cradle Certified Silver

Matelac T rozšířil rozsáhlé portfolio produktů AGC certifikovaných Cradle to Cradle Certified Silver, kam již patří Lacobel, Lacobel T, Matelac, Mirox a Matelux, a architekti a projektanti tak mohou těžit ze stále rostoucího výběru ekologicky šetrných řešení. Použití certifikovaných výrobků umožňuje architektům, designérům a zpracovatelům zlepšit hodnocení svých projektů pro mezinárodní certifikaci LEED.

Tisková zpráva společnosti

Sdílet článekTweet about this on TwitterShare on Facebook
Předchozí článek

Hyundai předal Letišti Leoše Janáčka tři automobily

Následující článek

Doosan Škoda Power obnoví elektrárnu po havárii v Bangladéši

- RegioBiz -

- RegioBiz -

Informační portál o dění v českých a moravských firmách s důrazem na jejich veřejné aktivity